INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Poznaj możliwości, jakie niesie Cyfrowa Transformacja
Dołącz do liderów cyfrowej transformacji i dowiedz się, jak najnowsza technologia może zmienić organizację i pomóc jej uzyskać przewagę konkurencyjną. Tempo technologiczne i coraz to nowsze innowacyjne narzędzia zmuszają do działania. Kto stoi w miejscu, ten systematycznie traci dystans do najlepszych w swojej branży.
W ostatnich tygodniach, wiele firm, z dnia na dzień, stanęło przed zupełnie nowymi dla siebie wyzwaniami i znalazło się w całkowicie nowej rzeczywistości biznesowej. Wirtualne spotkania HPE Technology Roadshow 2020 NOW DIGITAL są doskonałą okazją, by poznać aktualne trendy w IT i znaleźć odpowiedź na kluczowe dziś pytanie: “Jak moja organizacja może działać szybciej, lepiej i skuteczniej nawet w skrajnie niesprzyjających warunkach?”
Eksperci z HPE oraz Partnerzy spotkań na realnych wdrożeniach zaprezentują nowe modele konsumpcji IT, opowiedzą o bezpiecznych danych przetwarzanych poza chmurą i tradycyjnymi centrami danych i doradzą jak budować organizację data driven w oparciu o różne modele przetwarzania.
Wraz z Partnerami wydarzenia – Commvault, Suse, Veeam oraz Gośćmi Specjalnymi z firm CapGemini i Accenture, w czasie czterech sesji zaprezentujemy, jak za pomocą technologii i zewnętrznego wsparcia kompetencyjnego firmy mogą przyspieszyć, by osiągnąć nowe cele biznesowe.
Zapraszamy.
Szybciej, łatwiej, prościej, czyli elastyczne IT
26 maja 2020 r.
Godzina | Tytuł / Opis sesji | Prowadzący |
---|---|---|
10:00 – 10:10 |
Powitanie i wprowadzenie do konferencji |
Maciej Kalisiak (HPE) |
10:10 – 10:30 |
HPE Synergy, czyli cloud speed w serwerowni!Świat zmierza w kierunku uproszczenia i automatyzacji procesów i to jest fakt. Od administratorów wymaga się dzisiaj bycia architektami, czyli wyjścia z serwerowni, poświęcenia czasu na bliższą współpracę z biznesem i przyspieszanie procesów IT. Co oczywiste, wymusza to zmiany w samej infrastrukturze informatycznej. W HPE doskonale to rozumiemy i dlatego wszystkie nasze rozwiązania tworzone są z myślą właśnie o takim nowoczesnym IT. Czy infrastruktura w naszej serwerowni może działać z szybkością cloud speed, czyli jak w chmurze publicznej? Tak! Na tej sesji pokażemy Wam, że to możliwe dzięki HPE Synergy. |
Mateusz Maciejewski (HPE) |
10:30 – 10:50 |
Cloud speed w serwerowni i co dalej?Co dalej po automatyzacji procesów związanych z infrastrukturą? Zwykle projekty chmury prywatnej czy hybrydowej są skomplikowane i wymagają duzej wiedzy. Na tej sesji pokażemy Państwu w jaki sposób można rozpocząć przygodę z automatyzacją w centrum danych w sposób szybki i powtarzalny. Wszystko dzięki współpracy z HPE. |
Maciej Kalisiak (HPE) |
10:50 – 11:10 |
Czy konteneryzacja to już nowa wirtualizacja?Ledwo zakończyliśmy proces wirtualizacji serwerów (a niektórzy jeszcze nad tym pracują!), gdy do naszych serwerowni z impetem zaczęła wchodzić konteneryzacja. Podczas tego case study dowiesz się o przewagach konteneryzacji nad wirtualizacją oraz na odwrót. Dowiesz się także, jak przyspieszyć i zautomatyzować dostarczanie aplikacji w kontenerach z wykorzystaniem gotowych narzędzi jak SUSE Cloud Application Platform i SUSE CaaS Platform przygotowanych do uruchomienia na serwerach HPE. |
Jarosław T. Biniek (SUSE)Artur Duszczyk (SUSE) |
11:10 – 11:30 |
AHC – Hybrydowa Chmura dla innowacyjnej gospodarkiBudowa w Polsce innowacyjnej gospodarki w oparciu o chmurę obliczeniową jest już na wyciągnięcie ręki. To możliwe, dzięki współpracy Accenture i Hewlett Packard Enterprise. Zaprezentujemy w jaki sposób Accenture Hybrid Cloud pozwala wprowadzić Cloud Experience do najbardziej złożonych środowisk IT |
Mariusz Chudy (Accenture Poland) |
11:30 – 11:40 |
Nowoczesne podejście do infrastruktury – korzystać czy posiadać? |
Robert Fijołek |
INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers
#WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production.
Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom rozwoju, zaangażuj swój kapitał ludzki do stworzenia wartości dodanej z twojego kapitału technologicznego. Największą barierą w rozwoju automatyzacji w Polsce są niewystarczające kompetencje pracowników. Webinary kierowane są do inżynierów i osób technicznych poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność procesów magazynowych.
Warehouse Automation: Automatyzacja ostatniej mili w Centrum Dystrybucyjnym lub magazynie
CZEGO DOWIESZ SIĘ Z WEBINARU?
Podzielimy się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem z realizacji projektów dla branży retail.
Porównamy koncepcje różnych projektów.
Jeśli jesteś aktywny w branży i odpowiadasz za ruchy towarów, planowanie logistyczne, logistykę magazynową, to nie powinno Cię zabraknąć na tym spotkaniu!
INFORMACJA OD ORGANIZATORA:
W chwili obecnej firma Seco Tools oferuje szeroki asortyment standardowych frezów monolitycznych, umożliwiających obróbkę szerokiego wybory materiałow, od stali, superstopów, po kompozyty w szerokim zakresie aplikacji.
Aby ułatwić naszym Klientom proces doboru odpowiedniego narzędzia oraz paramterów, przygotowaliśmy cykl spotkań, podczas których nasz ekspert zaprezentuje podstawowe informacje z tego zakresu naszego asortymentu.
Pierwsze szkolenie Frezy monolityczne – wstęp, poświęcone będzie:
- omówieniu sposobu oznakowania frezów
- ogólnemu omówieniu asortymentu frezów
- przedstawieniu rozwiązań oferujących wsparcie w doborze narzędzi oraz parametrów
Szkolenie rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa około 30 minut, na koniec jak zwykle, będzie możliwość zadawania pytań lub uzyskania indywidulanej porady.
ZAPRASZAMY do rejestracji!
INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Informacje o zaawansowanym programowaniu robotów z użyciem języka Karel.
FANUC oferuje największy wybór robotów
na świecie, obejmujący ponad 130 modeli. Wśród nich są klasyczne roboty przegubowe, roboty o konstrukcji SCARA i DELTA oraz roboty współpracujące.
Opcjonalnie dostępne funkcje inteligentne sprawiają, że roboty FANUC „widzą”, „czują”
i potrafią się „uczyć”, gwarantując użytkownikom wysoką jakość, wydajność
i niedoścignioną precyzję.
INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Eksperci z uznanych na rynku firm, z wieloletnim doświadczeniem w logistyce podzielą się z Wami swoimi przemyśleniami. Podczas Konferencji wspólnie z gronem naszych Prelegentów omówimy tematy wg programu:
Logistyka po ataku koronawirusa
27 maja 2020 roku, środa
10:00-10:10 Otwarcie Konferencji
Tomasz Branecki – Prezes Zarzadu | JARTOM Real Estate – Organizator Konferencji
10:10-10:40 Panel dyskusyjny: Stan logistyki po ataku koronawirusa.
Omówienie podstawowych cech sytuacji bieżącej – zakłócenie globalnych sieci dostaw, panika, brak komponentów do produkcji.
Omówienie rynku deweloperskiego oraz obiektów magazynowych.
Stan gospodarki oczami przedsiębiorców.
Ocena tarczy antykryzysowej przez branżę logistyczną.
10:40-11:10 Panel dyskusyjny: Sposoby, chwyty pomysły – jak sobie radzą inni.
Kto i jak sobie poradził w sytuacji kryzysowej.
Nowe rozwiązania, usługi, produkty dla logistyki i nie tylko.
Jak pandemia wpłynęła na moją firmę? – oczami przedstawicieli różnych przedsiębiorstw.
Jak zarabiać w okresie kryzysu – kto straci, a kto zyska na pandemii?
11:10-11:40 Panel dyskusyjny: Przyszłość logistyki po ataku COVID-19.
Prognozy globalne.
Prognozy dla Polski.
Prognozy dla poszczególnych segmentów logistyki.
11:40-12:00 Panel dyskusyjny: Integracja pracodawców/właścicieli oraz użytkowników hal magazynowych dla rozwoju magazynowania i logistyki.
Optymalizacja kosztów działalności w formach zorganizowanych.
Podstawowe cele do realizacji na lata 2020 -2021 dla środowiska magazynowania i logistyki z tym związanej.
Zielony ład – czy tak będzie wyglądał świat po koronawirusie.
Dołącz i poznaj wspaniałych ludzi, którzy tworzą rzeczy wielkie!
INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Z uwagi na duże zainteresowanie pierwszą edycją naszych Webinarów, zapraszamy na kolejną edycję spotkań Online. Jak poprawnie wykonywać pomiary? Jakie są najczęściej popełniane błędy oraz jak ich unikać? Na te oraz wiele innych pytań związanych z poniższymi tematami pomogą odpowiedzieć nasi eksperci w trakcie trwania #webinariów:
- 27 Maj 2020, godz. 10:00 – 12:30 – Przyrządy suwmiarkowe oraz wyposażenie dodatkowe
- 28 Maj 2020, godz. 10:00 – 12:30 – Przyrządy mikrometryczne oraz przyrządy do pomiarów wewnętrznych
- 29 Maj 2020, godz. 10:00 – 12:30 – Czujniki zegarowe
- 02 Czerwiec 2020, godz. 10:00 -12:00 – Maszyny współrzędnościowe Mitutoyo
- 04 Czerwiec 2020, godz. 10:00 – 12:00 – Maszyny współrzędnościowe w pracy z modelami CAD
Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://lnkd.in/eDHCEsz
INFORMACJA OD ORGANIZATORA:
Na Webinarium będziemy prezentować możliwości standardowego imadła precyzyjnego GERARDI przy wykorzystaniu katalogowych akcesoriów, jak również imadło precyzyjne serii FLEX z szybko wymiennymi szczękami. Porównamy również oba imadła, zaprezentujemy ich zalety i modułowość.
Rejestracja: http://abplanalp.clickmeeting.com/imadla-precyzyjne-gerardi-std-i-flex
INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Firma KEYENCE zaprasza na bezpłatne webinarium pod tytułem: „Popraw swoją kontrolę jakości” w środę, 27 maja 2020 r., 14:00–14:30.
Prosimy o zarejestrowanie się przez podany link: www.keyence.eu/tp-imwebinar
Tematyka spotkania: • Dostępne techniki pomiarowe • Wpływ operatora na wyniki • Pomiary na produkcji vs w kontroli jakości Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych a w szczególności pracowników z działu kontroli jakości, kontroli wejściowej, produkcji lub działu metrologii!
INFORMACJA OD ORGANIZATORA:Podczas webinaru porozmawiamy o procesie paletyzacji i pakowania z robotami Universal Robots. Omówimy główne wyzwania, przed którymi stoją firmy i operatorzy maszyn, i urządzeń. Jakie procesy i narzędzia mogą być obsługiwane za pomocą naszych robotów oraz jakie rodzaje rozwiązań możemy zapewnić i wykorzystać dla każdego procesu. Na koniec chcemy pokazać na żywo krok po kroku, jak przygotować robota do prostej aplikacji i odpowiedzieć na wszystkie pytania zadane podczas webinaru.
INFORMACJA OD ORGANIZATORA:
Open House Prima Power
Systems 30 Years
Welcome to experience the outstanding performance of Prima Power Systems. The development work started already in 1990, when the first automatic flexible manufacturing systems were installed at customer premises. Today we are a technology partner with one of the widest range of solutions for sheet metal working. We offer clever solutions for different industrial segments and in this virtual event you will see some examples.
Systems 30 Years
Prima Power products presented in the Virtual Open House
Night Train FMS® Genius storage system (Lauri Nevala, Product Manager, Systems)
30 years of experience and high level engineering by specialists prove that Prima Power Night Train FMS® is leading technology in automated flexible manufacturing. Prima Power’s automated storage solution with low profile crane and shelf structure offer excellent storage capacity with a smaller foot print.
Combo Tower Laser (Lauri Nevala, Product Manager, Systems) Combo Tower Laser is a flexible storage system with integrated loading and unloading features for 2D lasers. It is a key module to automate material flow and makes different materials available whenever needed automatically and without delays; it can also serve as intermediate storage for ready cut components along with skeleton.
PSBB line (Antti Kuusisaari, Vice President, System Sales)
Basing on decades of experience in modular Flexible Manufacturing Systems Prima Power created PSBB
line, which processes blank sheets into ready-bent, high-quality components automatically. PSBB stands for
Punching + Shearing + Buffering + Bending.
Prima Power Software (Pasi Kiviluoto, Manager, Software and Advanced Research)
The ever-updated suite of software products from Prima Power provides a complete set of solutions covering all stages of sheet metal processing, from the connection to ERP systems, to the finished product and through the collection of production data.