W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, podobnie jak pozostałe wydarzenia bloku targów ITM Industry Europe, zostały przeniesione na termin 8-11 czerwca 2021 roku. Nie rezygnujemy jednak z organizacji towarzyszących targom spotkań kooperacyjnych dostawców usług ze zleceniodawcami poszukującymi outsourcingu dla części swojej produkcji Subcontracting Meetings. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem w dniach 4-6 listopada 2020 roku – ze względów bezpieczeństwa wyłącznie w wersji online.
Spotkania działają dwutorowo. Umożliwiają rozmowę dostawców usług podwykonawczych oraz zleceniodawców poszukujących outsourcingu dla części swojej produkcji. Wydarzenie to umożliwia porównanie wielu ofert podwykonawców oraz znalezienie nowych, potencjalnych klientów. Tylko w zeszłym roku, ilość spotkań, które się odbyły osiągnęła wynik 353. Wzięło w nim udział 138 uczestników z 14 krajów.
Zaaranżowanie spotkania dwóch „pasujących” do siebie przedsiębiorców jest możliwe dzięki wcześniejszej rejestracji na spotkania. Konieczne jest sprecyzowanie swojej branży oraz opisanie prezentowanej oferty. Warto również określić, czego kupiec oczekuje od potencjalnego podwykonawcy, którego szuka. Daje to możliwość dużo bardziej precyzyjnego i dokładnego filtrowania założonych profili w wyszukiwarce i jeszcze lepsze dopasowanie do siebie kupca i podwykonawcy.
Matchmaking to celowane spotkania biznesowe:
- bezpośrednie 30 min. rozmowyB2B ONLINE: dostawca-zleceniodawca
- BUSINESS MIXER – krótkie 10-15 minutowe spotkania online
- wstępna selekcja– klasyfikacja firm pod względem branży, oferty, zapotrzebowania
Wystawcy ITM Industry Europe bezpłatnie!
Dla firm, które dokonały jakiejkolwiek wpłaty na poczet uczestnictwa w targach ITM Industry Europe, udział w Subcontracting Meetings jest bezpłatny! Zachęcamy do rejestracji już dziś – im wcześniej zostanie założony profil, tym wcześniej będziemy mogli go promować na platformie b2match.
Szczegółowy wykaz cen oraz harmonogram i zakres branżowy wydarzenia:
https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701
Zarejestruj się i wypromuj swoją firmę na platformie!
Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy technologie wizyjne to nie tylko motywy z filmów science fiction, ale także rozwiązania coraz śmielej wykorzystywane w przemyśle. To o nich porozmawiamy podczas trzeciego odcinka ITM_talks, który odbędzie się już 24 listopada o godz. 11:00. Zapraszamy!
Przed nami kolejna edycja spotkania online z ekspertami branżowymi z serii ITM_talks. Tematem trzeciego odcinka będzie wzbudzające żywe emocje zastosowanie sztucznej inteligencji w przemyśle. Jak się okazuje rozwiązania oparte na AI, czyli Artificial Inelligence, coraz częściej goszczą w polskich fabrykach i magazynach, a za granicą są już powszechnie stosowane, usprawniając procesy produkcyjne i intralogistyczne. 24 listopada o godz. 11:00 spotkamy się po raz kolejny w studiu nagraniowym MTP i poprosimy ekspertów branżowych z Fanuc, Europa Systems oraz TIDK o opinie na temat tej technologii i wskazówki podczas wdrażania jej w swoim środowisku firmowym.
A kogo będziemy mogli spotkać podczas ITM_talks vol. 3? Jak zwykle będą to eksperci branżowi o imponującym doświadczeniu, którzy we własnej osobie przeprowadzili niejedno wdrożenie nowych technologii w fabrykach i magazynach na całym świecie.
Robert Jastrzębski, Sales Director EUROPA SYSTEMS podzieli się z nami perspektywą integratora systemów i dostawcy gotowych rozwiązań dla przemysłu. Opowie o wdrożeniach rozwiązań bazujących na wirtualnej rzeczywistości i sztucznej inteligencji, oceniając ich działanie i korzyści dla firmy. Reprezentant Europa Systems także podzieli się swoim doświadczeniem na temat kosztów inwestycji oraz potrzebnego ekosystemu w miejscu wdrożenia. Robert Jastrzębski opowie również o barierach, z którymi zmagają się polskie przedsiębiorstwa w procesie transformacji cyfrowej.
Łukasz Grala, Mentor & Futurolog, Prezes Firmy TIDK przybliży widzom ITM_talks najnowsze trendy w rozwoju AI w Polsce i na świecie. Podzieli się także wiedzą na temat oczekiwań, które przedstawia sektor przemysłowy wobec naukowców zajmujących się sztuczną inteligencją. Czy są one realne i spełniane, jak teoretyczne rozważania przekuwa się w praktyczne narzędzia? Tego dowiedzieć się będzie można już niedługo podczas emisji trzeciego odcinka.
Mateusz Amroziński, Inżynier Wsparcia Technicznego, Specjalista ds. Nowych Projektów, FANUC Polska, zaprezentuje punkt widzenia producenta robotów. Opowie jaka, jego zdaniem, rysuje się przyszłość dla sztucznej inteligencji w przemyśle i które rozwiązania kojarzone nierzadko z filmów science fiction, sprawdzają się w produkcji i magazynowaniu. Mateusz Amroziński opowie o najciekawszych wdrożeniach z zakresu AI, przy których miał okazję pracować oraz opowie w jaki sposób technologie wizyjne i uczenie maszynowe zmieniają przemysł.
Moderatorem dyskusji będzie dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.
Podczas tego spotkania z pewnością nie uda się wyczerpać tematu wirtualnych rozwiązań dla przemysłu. Zdecydowanie więcej w tej sprawie będzie można dowiedzieć się podczas Kongresu INEXT. The New Reality, który organizowany w ramach targów ITM Industry Europe, potrwa od 31.08 do 1.09.2021 r.
Trwa bezpłatna rejestracja na to spotkanie:
PRELEGENCI:
Mateusz Amroziński, Inżynier Wsparcia Technicznego, Specjalista ds. Nowych Projektów FANUC Polska
Robert Jastrzębski, Sales Director EUROPA SYSTEMS
Łukasz Grala, Mentor & Futurolog, Prezes Firmy TIDK
MODERATOR:
dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej
Dołącz do wydarzenia i poznaj najważniejsze innowacje firmy Siemens z obszaru transformacji cyfrowej!
- Nowe produkty dla cyfrowego przedsiębiorstwa
- Praktyczne przykłady większej elastyczności i wydajności produkcji
- Łączenie obiektów, systemów i aplikacji w IIoT
- Optymalne wykorzystanie danych w chmurze
- Technologie autonomicznej produkcji przyszłości
Bądź częścią tego wirtualnego wydarzenia i zarejestruj się bezpłatnie!
Więcej: https://new.siemens.com/global/en/company/fairs-events/digital-enterprise-sps-dialog.html
Już 8 grudnia odbędzie się debata organizowana przez Executive Club, która skupi grono wybitnych ekspertów z zakresu cyfryzacji i bezpieczeństwa. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.
Osią tematyczną spotkania będą innowacyjne technologie, które służą rozwojowi cyberbezpieczeństwa oraz usług w chmurze. Debata stanowić będzie odpowiedź na pytania dotyczące olbrzymich inwestycji w cyfryzację oraz narastającego zagrożenia w sferze cyfrowej. Eksperci poruszą zagadnienia dotyczące ochrony firm i pracowników przed cyber-atakami, omówią rolę i zastosowanie usług chmurowych w dobie pracy zdalnej. Wspólnie zastanowimy się nad rolą nowych technologii w budowaniu bezpiecznego ekosystemu cyfrowego.
Wydarzenie zostało objęte patronatem m.in. Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.
Wśród partnerów wydarzenia są: Atende, Alfavox, Huawei Polska, SimplicITy, Nord Partner
Więcej: https://executiveclub.pl/