Już 8 grudnia odbędzie się debata organizowana przez Executive Club, która skupi grono wybitnych ekspertów z zakresu cyfryzacji i bezpieczeństwa. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.
Osią tematyczną spotkania będą innowacyjne technologie, które służą rozwojowi cyberbezpieczeństwa oraz usług w chmurze. Debata stanowić będzie odpowiedź na pytania dotyczące olbrzymich inwestycji w cyfryzację oraz narastającego zagrożenia w sferze cyfrowej. Eksperci poruszą zagadnienia dotyczące ochrony firm i pracowników przed cyber-atakami, omówią rolę i zastosowanie usług chmurowych w dobie pracy zdalnej. Wspólnie zastanowimy się nad rolą nowych technologii w budowaniu bezpiecznego ekosystemu cyfrowego.
Wydarzenie zostało objęte patronatem m.in. Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej.
Wśród partnerów wydarzenia są: Atende, Alfavox, Huawei Polska, SimplicITy, Nord Partner
Więcej: https://executiveclub.pl/
Serdecznie zapraszamy Państwa na – bezpłatny audyt potencjału zakładu produkcyjnego w kontekście wdrożenia floty robotów mobilnych. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia o godzinie 10:00, online.
Czego będzie można się dowiedzieć?
- Jakie rzeczy mają znaczenie przy projektowaniu aplikacji z robotami mobilnymi?
- Jak dobiera się liczbę robotów do danej aplikacji?
- Jaki typ robota będzie optymalny do Twojego procesu?
Agenda wydarzenia:
1. Korzyści płynące z zastosowania robotów mobilnych.
2. Założenia oraz podstawowe informacje o aplikacji.
3. Symulacja pracy robotów i kalkulacja czasów cyklu.
4. Sekcja pytań i odpowiedzi Q&A.
Prelegentami będą: Łukasz Ziegler – ProCobot , Ranel Olesk – Mobile Industrial Robots.
Zarejestruj się już dziś, aby jutro Twój zakład odniósł realne korzyści!
Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim, gdyż jest koordynowane przez producenta – czyli duński Mobile Industrial Robots.
Rejestracja: https://www.procobot.com/lp/pimp-my-factory/
Paletyzacja jest jednym z ostatnich procesów na liniach pakujących. Automatyzacja na tym poziomie pozwala na obniżenie kosztów produkcyjnych i optymalizację całego procesu pakowania. Wyróżnia się paletyzację bazującą na robotach przemysłowych, jak również układach kartezjańskich, systemach windowych, czy płytowych. Podczas ostatniego spotkania omówiliśmy wady i zalety rozwiązań w aplikacjach do paletyzacji, układy sterowania oraz napędowe w paletyzacji. Przedstawiliśmy także możliwe interfejsy graficzne, czas na część drugą którą poprowadzimy wspólnie z firma Lena S.C
Plan spotkania:
- Przedstawienie oferty firmy Lena S.C.
- Gotowe realizacje z zakresu paletyzacji.
- Omówienie założeń projektowych na wybranych przykładach
- Omówienie zastosowanych rozwiązań
REJESTRACJA: https://mitsubishielectric.clickmeeting.com/paletyzacja-w-praktyce-czesc-ii/register